KURUMSAL

SATIŞ PAZARIMIZ

Müşterilerimizin satın aldıkları ürünleri en kolay ve en hızlı şekilde ulaşımını sağlamak. Herhangi bir sorunla karşılaştıklarında daima kendilerine yardımcı olmaktan çekinmeyen ekibimiz tüm sorunları en hızlı şekilde çozüme ulaştırmaktır.

REFERANSLAR Placeholder
REFERANSLAR

Neler Yaptık ?

YARATICI ÖNCÜ FİKİRLER

Projelerimizde enerjimizi güneşten aldık, doğa dostu yeşil binalar oluşturduk.

Mutlu Aileler

15 senede 1900 aileye evlerini ve tapularını teslim ettik.

Yönetim Mekanizması

Alanya'da 20'den fazla projeye imzamızı attık. Sektörün öncüsü olduk.

Tanıtım

Güneşten ilham aldık,25 farklı ülkede Alanya'mızın kültür, sanat ve doğal güzelliklerini tanıtmanın gururunu yaşamaktayız.

Sosyal Sorumluluk

Projelerimizi yaparken, gönülleride yapmayı ihmal etmedik, çok sayıda sosyal sorumluluk projesini sessiz sedasız yerine getirdik.

Residans Mı ? Otel Mi ?

Neden ikisi de olmasın? The Lumos Residence’da otel konseptini yaşatırken, The Lumos Deluxe Resort Hotel’de misafirlerimize ev sıcaklığını yaşattık.
0/M2
YAŞAM ALANI
0
PROJE
0
OTEL
0
KONUT
0
MUTLU AILE
Başkanlarımızdan Mesaj

Biz Bir Aileyiz..

Yaşadığımız çağdaki hızlı gelişmeler, farklı sektörlerdeki dev şirketlerin bile “yapabildikleri ile yapabileceklerini” daha da önemlisi “geçmiş ile geleceği” sürekli sorgulamasına sebep olmaktadır. Özellikle yeni oluşumların eşiğindeki ülkemizde; her Türk firması gibi bizlere de düşen, sorumluluklarımızın bilincinde olmak ve tüm gayretimizi çağın beklentilerini karşılamak için kullanmamızdır.
Bu çerçevede başlıca hedefimiz inşaat sektöründeki haklı konumumuzun bize getirmiş olduğu saygınlığı, yeni iş alanlarına taşımak olacaktır. 40 yılı aşkın yoğun çalışma sürecinin bize kazandırdığı disiplin, bilgi ve tecrübeyi; günümüz teknolojisi, potansiyel insan kaynağımız ve çağdaş yönetim ilkeleri ile birleştirerek, önümüzdeki dönemde daha büyük başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyoruz.

Saygılarımızla